Čo hra obsahuje?

HRACÍ PLÁN = VISION BOARD

KARTY = 21 tém + 1 bonus

HRACÍ PLÁN

HRACÍ PLÁN tvorí kombinácia vybraných faktorov a tém, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pri manifestácii a tvojich snov vo vizuálnej podobe.

Plán obsahuje 21 tém, ktoré ťa povedú krok za krokom za vysnívaným cieľom. Odporúčam ti, každý deň sa zamerať na jednu tému. Určite ich nepreskakuj ani nič nevynechaj. Nie je podmienka že budeš plniť každý deň jednu úlohu. Pokojne pracuj na jednej téme 3-4 dni, niektoré ti pôjdu ľahšie, iným témam budeš venovať viac času. Choď svojim vlastným tempom, ale každý deň urob aspoň malý krok k dosiahnutiu svojho veľkého cieľa.

Tvoj každodenný rituál rozhodne o tvojom úspechu!

Hrací plán je v PDF formáte, vytlač si ho. Bude ťa sprevádzať a udržiavať tvoju pozornosť na vysnívaný cieľ.

VISION BOARD

Po obvode hracieho plánu je priestor pre nalepenie obrázkov, fotiek alebo citátov ktoré symbolizujú tvoje sny a túžby. Nástenka vizíii je jeden z prostriedkov vizuálnej stimulácie. Svoje želania si ľahšie zapamätáš ak ich máš podložené obrázkami a denne si ich pripomínaš. Pokiaľ si ich vizualizuješ na vedomej úrovni, prehráva a zaznamenáva sa to aj v tvojom podvedomí.

KARTY

Dizajn bez názvu - 2023-11-20T113359.282

Každá karta obsahuje teoretické vysvetlenie témy, ale aj praktickú časť, kde si budeš zapisovať svoje myšlienky a uvedomenia.

Karty obsahujú inšpiratívne príklady z praxe, ktoré ťa budú nabádať k premýšľaniu a tvoreniu si svojho vysnívaného života.

Či už si karty vytlačíš alebo si budeš odpovede dopisovať do svojich poznámok, dôležité je naozaj úlohy plniť tak, aby si sa zameral/a na seba, svoj príbeh a svoje ciele.

Ja preferujem tlačenú verziu a písanie rukou. Pomáha mi to viac prepájať "srdce a rozum".